tema: TV serije
Prikaz jedne poruke
Stara 7.4.2009, 23:25   #54
fingerprint
Veteran
 
Član od: 5.11.2006.
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Poruke: 1.121
Zahvalnice: 394
Zahvaljeno 594 puta na 222 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku fingerprint Slanje poruke preko Yahooa korisniku fingerprint
Određen forumom Re: Preporuka serija(e)

Citat:
GordoN kaže: Pregled poruke
Moze neko da mi preporuci odakle da pocnem da gledam Star Trek, posto vidim ima vise razlicitih serijala(enterprise,ds9 i sta ja znam koliko ih jos ima). Ako su povezani onda prvi koji je poredu, a ako nisu onda vas favorit...

Zavisi. Ako vise volis akcije i dramu, gledaj DS9 (puuuno akcije, stvarno neverovatna serija)

Ako te zanima kako je sve pocelo, pogledaj Enterprise (mada je kraj razocaravajuc, serija je solidna).

Next Generation je serija u kojoj se skoro sve moze resiti diplomatijom i Picardovim naglaskom/Rikerovim sarmom. Efekti nisu bog zna sta, ali je serija toliko dobra da nije ni bitno. U ovom serijalu ima dooosta istrazivanja. Pomalo mi smeta sto nema "main plot", makar ne stalan (kao DS9). Dianu Troi ne mogu da smislim, ali to sad nema veze.

Voyager je prilicno interesantan, glumci nisu bog zna sta doduse, makar se meni tako cini. Ima i glavni zaplet i sporedne price. Dosta akcije, dosta diplomatije, dosta istrazivanja.

Original serije gledaj tek kad odgledas sve ostale i dovoljno se zaljubis u Star Trek da mozes da svaris snimke iz polovine proslog veka
fingerprint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke