Prikaz jedne poruke
Stara 7.6.2006, 20:27   #1
Arnediad
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Novi Pazar
Poruke: 35
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Arnediad Slanje poruke preko Yahooa korisniku Arnediad
Određen forumom Notorious BEEP pri startu ali uz malo drugacije okolnosti

Konfiguracija K8N4-E Athlon 64 2800+ pqi 512ddr Maxtor 120GB Asus X550 NAPAJANJE 450w
Pre nekih 7meseci sam malo izmenio konfiguraciju tako sto sam ubacio jos jedan hard od 300GB (Maxtor) i promenio graficku-6600GT 128
Sve je radilo OK dok pre nekoliko dana nije pocelo to zlocudno beep pri startu-u pocetku je bilo posle dizanja BIOS-a i to u formi upozorenja da mi chip fan nema dovoljnu brzinu. Malo ciscenja ili ignorisanja je vracalo sve u svoje stanje,chip fan bi poceo da radi kako treba ali onda je imperija uzvratila udarac-sada nece ni BIOS da se startuje osim u izuzetcima gde ni to ne pomogne jer nece da podigne windows,cak sam pokusao da formatiram c: i opet instaliram Win ali odjednom zablokira pri ucitavanju drivera.U tim retkim slucajevima sam proveravao puls u BIOS-u i prijavljuje da je sve tu i da radi bez frke. Danas cak ni to nije htelo,sto me je stavilo u vrlo nezavidan polozaj jer na kompu imam veoma vaznog materijala. Svestan sam da je ovo slicno nekim kvarovima za koje vec postoje post-ovi ali moja situacija ima specificnu razliku-konfiguracija je stara samo 10 meseci
POMOGAJTE LJUDI!!!!!!!!!
Arnediad je offline   Odgovor sa citatom ove poruke