Prikaz jedne poruke
Stara 31.7.2009, 22:49   #39
goodlikesweeper
Veteran
 
Član od: 18.12.2007.
Poruke: 965
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 356 puta na 192 poruka
Određen forumom Re: Beyond Good & Evil

BUMP!

Evo poceo sam sa igranjem veceras, treba sad na nadjem ulaz u fabriku. I stvarno, nemam reci! Ne da sam odusevljen, nego raspamecen. Ova igra je sjajna u svakom mogucem aspektu. Sve u vezi nje je originalno, kreativno, inspirisano, i prepuno..onog necega. Jednostavno lepo funkcionise kao celina. Prica, likovi, vizuelni dizajn, gameplay mehanike, MUZIKA, atmosfera. Sve. I jos ima neki filmski smek, atmosfera u onoj kineskoj prodavnici u pedestrian district-u me jako podseca na Blade Runner. A od svega, mislim da mi se muzika najvise svidja. Ne znam kad sam zadnji put cuo tako lud i nepredvidiv soundtrack... heh, sve mi je bilo jasno kad sam cuo rep/sta li je vec pesmu koja je svirala prilikom instalacije igre.

Jedina mana je tehnicke prirode - igranje na widescreen monitoru je uzas. Ljudi su napravili zestoku glupost. Elem, igra podrzava samo 4:3 rezolucije, a pritrom radi u letterbox modu, dakle crne strafte gore i dole. A ako hoces da koristis neku WS rezoluciju, slika se razvuce po horizontali a crne strafte OSTANU! Tako da je jedini nacin da se igra sa normalnom slikom je da se koristi neka 4:3 rezolucija, kao 1024x768, a onda se slika nalazi na sredini monitora sa crnim straftama ispod, iznad i sa strane. lol. Mada OK, nije strasno samo bezveze.

Nego, ljudi... you gotta play this!
goodlikesweeper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke