Prikaz jedne poruke
Stara 24.10.2009, 23:28   #22
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: Gabriel Knight: The Beast Within

Posto nikada nisam probao ovu igru, resih danas konacno da je instaliram. Koristio sam onaj instaler koji sve baci na hard, a ima i mali config da se filmovi gledaju normalno, a ne u interlaced modu koji mi jako smeta.

Odigrah prvi chapter i utisci su mi nekako izmesani. Nisam se toliko primio kao kada sam prvi put igrao (po meni) Gabrielove najopasnije konkurente, Phantu 2 i Rippera. Nisam siguran da li su izabrali dobrog glavnog glumca, ali necu puno ni da sudim posle 1/6 igre. Prica kako je pocela, deluje mi interesantno. Nazalost morao sam dva puta da konsultujem walk, jer sam se bas bas bio zaglavio. Prvi put jednostavno nisam otkrio nesto sto mi otkljucava da uradim nesto drugo, a drugi put nije mi ni na kraj pameti bilo da slice-ujem kasete. Sistem skripti je bas bas zeznut, par puta sam pixel-hountovao i dolazio u situaciju da predjem iznova sve lokacije i da klikcem okolo ko manijak, da pricam opet sa svima misleci da mi je ostao neki nedovrseni dijalog...itd.

Nije lose za pocetak, igra me kupila... videcu sta ce doneti naredni dani igranja
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke