tema: TV serije
Prikaz jedne poruke
Stara 9.1.2010, 22:42   #201
Crusader88
Veteran
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Vasiona
Poruke: 1.080
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 90 puta na 71 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Crusader88
Određen forumom Re: Preporuka serija(e)

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
Pa i nema preterivanja ako zanemaris da je sama tematika serije
Spoiler za tema serije:
(ljudi sa natprirodnim mocima kao posledica promene genske strukture...)
takva da mozes da je sa ove tacke gledista u celini posmatras kao preterivanje.
Ako zanemaris tu cinjenicu, serija je fenomenalna i definitivno najbolja serija koju sam gledao poslednjih nekoliko godina (i malo vise).
definitivno jedna od najboljih serija koje sam gledao,mogu samo da kazem FLYING MAN!!!!! - Hiro Nakamura je jedan od najboljih likova koji su izmisljeni u serijama ikada!
Ovako da dam jednu recenziju posto sam da "oladio" od serije u smislu da se nemam 10-ak epizoda da gledam dnevno .
Prvi serijal ima ekstremno dobar uvod koji nekim sitnim radnjama glavnih likova otkriva naizgled da je nesto bezazleno ucinjeno u stvari ima itekako mesta u narednim serijalima: npr. Kada matora petreli krade carape, mislicete wtf? Ali kada dodje kraj treceg serijala vidi se u stvari kako je sve mastrealno prvo odvojeno a kasnije polako spajano dopunjavanje glave price-gde prava istina i nece da se sazna pre kraja 3 serijala.
Drugi serijal se odlicno nadovezuje na pricu, treci ok pocinje pa kao sto je receno malo pocinje da smara- ali ipak se zaista odlicnim krajem zavrsava.
Cetvrti serijal- u pocetku svako postaje opsednut da ima normalan zivot, ali ne ide.I onda ns scenu stupa novi igrac, koji poseduje extremno veliku manipulirajucu spososobnot... I da ne otkrivam vise, da me ne bi zapalili, recicu samo da je cetvrti serijal dobar i da se Vodi racuna najvise o Hiru,Petrelijima, i Clari.

ps. sad skidam 14 epizodu
Crusader88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke