Prikaz jedne poruke
Stara 12.12.2010, 22:39   #136
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
3LANCER kaže: Pregled poruke
domace serije o cemu se vi raspravljate
Jos ces reci da ti se zaista, iskreno svidja Baba gori a selo hadokenuje? Da ti je nakaradni srpski i juznjacki dijalekat muzika za usi? Da volis kada su serije pravljene na istom kalupu (melodrama i lagana komedija sa nepovezanim likovima i smandrljanjem price u poslednje tri epizode)?
Dok su jos i pustali serije tipa CSI (mada zilion puta repriziran), Scrubs i slicne onda je jos i bilo podnosljivo ponekad prebaciti na RTS, sada su samo jedna od mnogih domacih televizija kojima svako sa malo klikera u glavi moze samo da se smeje.

Udari mi kontru slobodno, kao sto i ostalima radis, ja cu se i dalje slagati sa Kuzmom po pitanju ove kolumne i ignorisacu RTS.
Pa slijepce, sta ima ja kome da udaram kontru, ti si upravo mene citirao i natrljo mi nos, bez ikakvih argumenata.

CSI, to ti je dobra serija , e decko decko, not-another-cop-criminal-agency-qrac-palac serija.
Ako te zanima taj tip serija, pogledaj Homicide Life On The Street.

Da se vratimo na domace serije, bilo ih je par dobrih, u koje spada i Selo gori, tu je i Ranjeni orao i jos nekoliko.
U Selo gori mi se veoma dopala Mandina gluma, Radasin je haos od glumca, to stoji, al ostale uloge su na dosta visokom nivou. Druga stvar je sto je to ipak porodicna serija, ne mozes ocekivati celokupan projekat na nivou neke Sekspirove drame.

I ono sto smi se jos svidja je tematika, a to je selo predstavljeno na pravi nacin. Ko se gadi sela i misli za sebe da je decko moz misliti sa asfalta, taj nek ide da obija kioske po Zemunu, taj nije ni ciljana grupa ove serije.

I nisam ja odusevljen Radasinovom serijom, samo konstatujem da je medju boljim domacim serijama i pravo osvezenje nakon ispiranja mozga Pavicevim serijama.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Pjanovic na korisnoj poruci:
cope05 (14.12.2010), Covenant (13.12.2010), Krilce (12.12.2010)