Prikaz jedne poruke
Stara 14.3.2009, 2:06   #3748
Shumsko_drvece
Starosedelac
 
Član od: 25.10.2007.
Lokacija: Bor
Poruke: 1.529
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 505 puta na 323 poruka
Određen forumom Re: Pogodi avanturu

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Hehehehe (Buahhhahhhahaha ), evo ga novi potencijalni zaluđenik za avanture! Braćo, primenimo plan 428-LP ()
Citat:
Shumsko_drvece kaže: Pregled poruke
Mr Z, ovaj se ne da pa to ti je. Daj neku novu taktiku.
Citat:
Oggy kaže: Pregled poruke
A, kakvi su to blueprint-i? Sta nameravate:- )
Citat:
Oggy kaže: Pregled poruke
Meni nista nije jasno sta pricate.
Pa što ne kažeš? Sledi objašnjenje, a za one koji se pitaju zašto u petak 'veče piskaram po forumu namesto da izađem u grad i jurim ribice - pa zar, zaboga, nemam privatni život, samo ću reći: kad porastete, kašće vam se samo.

Dakle: najpre sam iskoristio jednu (meni naročito duhovitu) Zoranovu poruku iz davnijeh dana ne bi lih nas podsetio na konstantnu potrebu PA za, što bi rekao Drakula u Abbot and Costello Meet Frankenstein, we need new blood and new brains! Ovde se, da prostiš, konkretno, misli, na tvoj. (mozak - učestvovanje - obogaćivanje novim idejama). Svaki novi učesnik u PA je dobrodošao.

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
Ja sam video jednog jos sumnjivijeg tipa, oblaci se u manijakalnog zeca ili psa, zatrpava slikama njihove teme na forumu a na PA postavlja provokativne hintove i nagovestaje.
Obratite se najblizim moderatorima ako ga primetite
Ovde Dijego (prijateljski, al' mora malo ) pody... proziva Zorana, usled njegove (po meni, s punim pravom) fascinacije temom Sam & Max.

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Konsultovao sam se sa svojim kumom ()
Ovde je sve jasno - Zoranov kum je dežurni za rešavanje problema tipa "meni se avanture ne sviđaju, dosadne su". Par betonskih cipela i - gotova stvar.

Citat:
Oggy kaže: Pregled poruke
Ali dok nisam iskopao avanturu koju sam igrao a koja nije bila postavljena trebalo mi je isto vremena koliko i da vidim sve mogucnosti nevidljivog mastila u day of the tentaclu.
slikica:
Svaka ti čast - iako sam igrao gotovo sve relevantne&a-kamoli-irelevantne akcije, real-time strategije, fps-e, simulacije, a bogami i par (dve - tri ) avanture od 1984. naovamo, pojmatija ti nemam šta bi ovo moglo da bude.
Shumsko_drvece je offline   Odgovor sa citatom ove poruke