Prikaz jedne poruke
Stara 3.6.2009, 21:02   #16
Evergreen94
Banned
 
Član od: 31.5.2009.
Lokacija: U tacki visoj od neba i nizoj od pakla,bicu ja na mom tronu od oblaka
Poruke: 64
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 8 puta na 7 poruka
Smile Re: Колосеј 3Д биоскопи

Citat:
wu-gambino kaže: Pregled poruke
Па наравно да то неће бити класичан биоскоп, ја годинама нисам посећивао биоскопе, а сада пратим сваки 3Д који изађе и спреман сам да их гледам и по други пут када почне са радом 6Д који у нашој земљи још увек не постоји.

Нема потребе да причам о малобројном биоскопској публици (а малобројна је због катастрофално лоших биоскопа, избора филмова и тек на крају због пиратерије), важно је да класични биоскопи прате стандарде у свету, као и 3Д/6Д такође, па ће и једна и друга публика почети да прати филмска дешавања.

Мада је искрено мислим да ће у будућности 'рингишил' победити биоскоп.
Ukusi se razlikuju.Ako ringisil pobedi bioskop,njega ce pobediti opet nesto trece.Ja prazne bioskopske sale(gledao sam Andjeli i demoni sa drugom i sa jos 6 ljudi u velikoj sali doma sendikata=sramota)ne vezujem za los kvalitet bioskopa,ili los repertoar istih,vec za drasticnu glupost ovog naroda,to radim iz nemoci posto ne mogu da zamislim drugi razlog.Piraterija je prica za malu decu,taj koji hoce da uziva u kvalitetnom zvuku,slici i osecaju velike sale,ide u bioskop i uziva.
A tebi svim srcem zelim da ti se otvori bioskop po tvojim zeljama,i da imas mesto gde ces moci da gledas zeljeni repertoar
Evergreen94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke