Prikaz jedne poruke
Stara 17.11.2008, 21:41   #140
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: Windows 7

Citat:
vasiljevic kaže: Pregled poruke
Ovo sto mi ovde radimo je ocena jednog sistema koji je danas ocigledno alpha verzija ili pre-beta, kako je kome drago da je nazove, i koja sigurno nije ono sto cemo videti na kraju.
Das pare(naravno mislim na orginal)i izigravas beta testera-ma super
Pet godina rada i na kraju dobijes to sto si dobio-jel hoces po tvojoj logici da kazes da su 5 godina spremali osnovu za Win 7 jer umesto promasaja ispada da je Vista sada odjednom to-misli o tome malo,a price koje pominjes ustvari plasira MS svestan da ga je debelo ispusio-Bryan Fury i korisnik vec grickaju nokte
BTW Win2k je bio vrlo kvalitetan proizvod koji se i dan danas vrti ponegde a i par godina posle XP-a je bio prilicno zastupljen,XP je ustvari samo malo nasminkana verzija istog-tako da ti ne stoji ono o zaokruzivanju usabillity-ja
Sa Vistom nece biti tako ni pod razno i to je i slepcima jasno-Vista je ustvari zasarenjena i srpckana verzija Win 2003-ojke(gle cuda koristi i isti kernel zvao ga MS onako ili ovako )koju su mislili da uvale svima misleci da ce ljudi da se prime na price o Aeru i DX 10(koji je btw najobicniji marketinski trik)
Uostalom sto i ne bi naredno izdanje Windoza bilo dobro-iz godine u godinu je to maltene ista stvar i osnova sem sto su se kod Viste za*****i u pakovanju i realizaciji-hehe

Poslednja ispravka: Covenant (17.11.2008 u 22:58)
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke