Prikaz jedne poruke
Stara 19.10.2007, 20:41   #1
Shadow Stalker
Član
 
Član od: 16.5.2007.
Lokacija: IRIG
Poruke: 70
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 9 puta na 8 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shadow Stalker
Unhappy Mega problemi sa umrezavanjem izmedju 2 racunara, pomoć!

E ovako neznam da li se ovo nekom desavalo ali ja mislim da cu zapaliti oba racunara ako ne resim ovaj problem!!!Imam 2 racunara koja sam umrezio na razdaljini od 6m , na jednom je integrisana nvidia mrezna a na drugom normalana mrezna i sve sam podesio pise konektovani probao sam da pingujem oba i sve to lepo radi ali sa racunara gde je integrisana mrezna nemogu da snimam fajlove na drugi racunar,krene da snima i javi cannot copy:the network name is no longer in use a nekad i file name is too deep,a sa drugog racunara mogu da uzimam sta ocu!To je jedan problem a drugi je igranje Warcrafta u mrezi:Problem je slican kao i sa snimanjem fajlova sve lepo mi kreiramo krenemo da igramo warcraft i posle 2-3 min samo onom sto nije kreirao stane da radi i pise disconect!!!Kad kreiram na onom gde je integrisana mrezna na drugo mi javi waiting for host ... i opet se diskonektuje.Probao sam da instaliram svez windows na drugoj particiji i isto se sve ponasa sa igrama kao sto je Counter STrike,Heroes of Might and Magic nema problema samo sa Warcraftom a i njega sam obrisao i instalirao ponovo ali dzabe a samo zbog warcrafta sam kupio kabl za umrezavanje.Molim vas ako neko zna kako da resim ovo bicu vecno zahvalan
Shadow Stalker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke