Prikaz jedne poruke
Stara 10.5.2008, 18:10   #4
DarkNemos
Veteran
 
Član od: 14.3.2007.
Lokacija: Dark Corners of Earth
Poruke: 1.179
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 208 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DarkNemos Slanje poruke preko Skypea korisniku DarkNemos
Određen forumom Re: Izrada animacija

Citat:
Geronimo kaže: Pregled poruke
Au covece. Treba mi pomoc zato sto nisam navikao da pisem referate, i mnogo mi je lakse da preuzmem sa interneta nesto sto je neko vec napisao nego da izmisljam rupu na saksiji. Nisam pitao da neko trazi umesto mene samo ako neko vec zna neki domaci sajt na ovu temu, samo da napise. Ja cu svakako naci neke sajtove, prevesti nesto sa wikipedije, ili nekog drugog sajta i slicno, ali bi mi ovo znatno pomoglo ustedelo vremena.
Ne treba mi maturski rad da bi dokazivao sebi i drugima da sam zreo i odgovoran. Po cemu sam ja zreliji i odgovorniji ako sam sastavljam tekst 2 dana nego ako ga samo skinem s neta i sredim za 2-3 sata? Cime sam tu prevario sebe ili bilo koga drugog?
A dosad sam cekao zato sto me je ranije mrzelo da pocnem da pisem, a sada moram
Ne zameram uopste, opusteno, samo bi voleo da mi kazes zasto je ovo lose.
Izvinjavam se što upadam ali boldovane reči ukazuju na to da tražiš prečicu za svoj cilj i da ne želiš da se valjano potrudiš da uradiš nešto. Možda je to skladno sa tvojim godinama.

Na to je hteo da ti ukaže Eniaroyah. Da se potrudiš jer će ti to olakšati posao dalje na faksu kada te prečice neće mnogo da se isplate. A i dalje kroz život.

Pozz
DarkNemos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke