Prikaz jedne poruke
Stara 20.6.2011, 13:15   #27
Sreten Mladenovic
Guest
 
Poruke: n/a
Određen forumom Re: Sistem ocenjivanja

Velikim hitovima, igrama u koje je ulozen veliki novac i veliki broj ljudi radi na razvijanju igre, ocena je besbotrebna. Svi mi znamo da ce to biti velika ocena. Nekom moze da se dopadne, nekom ne, ukusi su razliciti ali te igre su se ocenile pre nego sto su se pojavile.
Hoce neko da mi kaze da Mass Effect 3 kad izadje imace losu ocenu?
Ili novi Elder Scroll?
Mozemo da pricamo o potplacivanju i marketingu, ali takve igre idu na igru godine, a ne hit meseca.
Ocena je bespotrebna a review je tu da procitamo prve utiske pre nego sto nabavimo igru. Ja garantujem da 80% igracke populacije igra te igre ne zato sto su procitali review, ne zato sto ima 90 ili 95 ocenu, nego zato sto je igra dobra.
O dobrim igrama se cuje. Od jednih od drugih, vidis video na youtube. Ocene su tu eto cisto da ostave neki trag i uvid u mozda neke promasaje developera.

Iskreno pricajuci o ovoj temi moram da kazem da sve velike igre koje su opisane u Sk sve vec znamo, jer ih cekamo godinama da dodju. Meni su uvek bile zanimljive male igre, koje nisu blockbusteri, za koje neznam, a dobiju pristojnu ocenu shodno ulaganju i trudu.

Veci je uspeh za jednu magicku koja je dobila ocenu 76 od fallout 3 koji ima preko 90. To je i za ocekivati.
  Odgovor sa citatom ove poruke