tema: GTA V za PC
Prikaz jedne poruke
Stara 1.6.2015, 12:11   #2729
Johnny-24
Starosedelac
 
Član od: 30.6.2012.
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 1.676
Zahvalnice: 324
Zahvaljeno 197 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
goranmax kaže: Pregled poruke
FOV je maltene nezaobilazan. Imas ovde jednu dobru listu, ja nisam sve probao.

Takodje, imas i Total Realistic Driving Simulator ako si u tom fazonu. Samo napomena, prilicno je nezgodan ako ga koristis preko tastature zbog nemogucnosti doziranja gasa pa je tesko krenuti sa vozilom.
Inace, ovaj mod veoma dobro ilustruje kakav su fuck up napravili u R* sa handlingom vozila forsirajuci NfS ugodjaj, jer ovde vozila imaju inerciju i tezinu pa je voznja primetno sporija sto daje vise vremena da se obrati paznja na okolinu i detalje a to je potpuno drugacije iskustvo od vanila verzije. Prosto mi u pocetku prilikom isprobavanja nije bilo jasno kako mapa odjednom izgleda toliko lepo i detaljno i sta se sve desava na ekranu jer sam se vec bio navikao na ono bezvezno jurcanje.
Tako da, dok ne izadje neki mod koji ce biti zlatna sredina izmedju ovog i default NfS-štine, vredi probati.
Driving Simulator
Hvala care, skinucu nekoliko sa one stranice sto si mi dao cinimi se da ima ok modova. Nego kazes za ovaj Realistic Car Drivnig da je zeznut na tastaturi, a ja na tastaturi i igram kako onda da ga koristim?

EDIT: Skinuo sam Trucking Missions 1.3 ali nzm kako da ga ubacim da radi, ustvari pratim ja uputstvo ali jednostavno se ne pojavljuje na mapi. Hoce li neko po naski da mi objasni kako se ubacuje ovo, skinuo sam sve sta je potrebno ali jednostavno nece nema ga na mapi, jedino ako ne trebam da odem do tog mesta.

Poslednja ispravka: Johnny-24 (1.6.2015 u 13:15)
Johnny-24 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke