Prikaz jedne poruke
Stara 26.8.2009, 8:58   #50
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: I Have No Mouth And I Must Scream

Spoiler za spojler povodom odgovora na odgovor na pitanje za post #47, a iz posta #48 XD:
Citat:
Nikola16789 kaže: Pregled poruke
Loadovao sam save pre ubistva matorog i lepo popricao sa njim, naravno, uz viski ...
Tako, bre, lepo, prvo fino sa ljudima, a za "nežne grubosti" (kao što je klanje) uvek ima vremena. Znaš ono kad profesor (Džon Kliz) pita učenika na času: "Name two ways of getting them (vaginal juices) flowing", a đak (Erik Ajdl) odmah kaže: "Rubbing the clitoris, sir" , na šta mu se tičer obrecne: "What's wrong with a kiss, boy? Hmm? Why not start her off with a nice kiss? You don't have to go leaping straight for the clitoris like a bull at a gate. Give her a kiss, boy." Tako i ti, prvo popričaj, pa posle kolji...
Evo, da utvrdiš gradivo.
Citat:
Nikola16789 kaže: Pregled poruke
Ne znam da upotrebim lupu drugi put, evo kopam po cepelinu, valjda ce moci negde da se iskoristi :-)
E, tu sam se i ja mlatio, ali naći ćeš. Cilj je da istražiš poprište jednog nemilog (i po Goristera fatalnog) događaja, a ako si pažljivo zagledao ćoškove prostorija u cepelinu jedna soba ti je već od ranije sumnjiva (ne, nije ona zaključana). Kad o svom otkriću (koje, kažem, tek treba da učiniš), obavestiš Harija (nezaklanog, u jednom komadu ) dobićeš uputstvo za šta dalje.
Citat:
Nikola16789 kaže: Pregled poruke
Josh imam neki glupavi kljuc u inventaru koji sam nashao josh u cepelinu, kad sam mucio zivotinje i ne znam shta mu je namena, ali lagano, nacicu ja to
Uf, da me ubiješ ne mogu da se setim čemu taj beše služio. Možda je samo red herring .
Citat:
Nikola16789 kaže: Pregled poruke
Tasta i dalje ne progovara, nisam joj davao nishta, nije bilo ponudjeno da joj dam mleko...
Heh, i neće ni da progovori dok ne uradiš šta treba sa lupom, popričaš sa... i dobiješ hint za nju.

Citat:
draske73 kaže: Pregled poruke
OK,thanks - doduše čitao sam samo par pasusa koja sam i jurio (Multiple endings;Press Reviews;Awards;Mature content and European censorship) jer sam pretpostavljao da može nešto da me "zezne" taj članak.Ali....

Ali....e, jedino sam taj hint slučajno pročitao koji je u okviru pasusa Multiple endings ali ga nisam celog citirao u prethodnom postu - jer nije "problematičan" samo Ben
Spoiler za hint:
Multiple endings
The game can end in several different ways depending on how the finale is completed.
AM wins, using Nimdok's research to turn the last character played into a mouthless slug-like being, with each character quoting a different part of the final section of the original short story.
Znači ubo sam ispravno kada sam krenuo da igram ranije sa Nimdokom
Spoiler za spojler na spojler:
Vidiš, nije baš tako - izvukao si pogrešan zaključak. Kad autor teksta koji citiraš kaže "using Nimdok's research", ne misli on na nešto što Nimdok uradi u igri dok ga ti vodiš, nego misli da je AM na kraju upotrebio Nimdokova istraživanja na polju seciranja i mučenja ljudi (iz logora), da bi fizički unakazio jedinu preostalu od ovih pet osoba.

Citat:
draske73 kaže: Pregled poruke
Ovako sam završio poglavlje sa Nimdokom,koji je inače sam po sebi veliki paradoks
Spoiler za hint again:
U slici ispod je moj kraj sa Nimdokom, i on mi je nestao sa uvodnog ekrana tj "prozivke".
A taj paradoks u vezi njega - Nazi/Jevrej čiji su roditelji nastradali u logoru, a on zajedno sa Mengeleom secirao po logoru.To mu valjda dođe arbeit macht frei
Dobro je, ako je nestao sa prozivke njegov zadatak je dobro izvršen.
Citat:
draske73 kaže: Pregled poruke
Boga mi.....sada ti dobro ide ova tema
Naravno da dobro ide, kad se tebi i meni tastatura ne 'ladi , dosadismo i Bogu i narodu
Citat:
draske73 kaže: Pregled poruke
A igramo samo Keki,Nikola16789 i ja što znači nas trojica,a:
"-A trojke su Đuro šta?
-Osnovne jedinice diverzantskih grupa"
Evo šta bi ti na ovo rekao jedan mudrac sa foruma:
Citat:
Ketchua kaže: Pregled poruke
ti si luuuuuuuuud...

Ne mogu više, zabole me glava od [quote][unqoute]

Poslednja ispravka: zoran845 (27.8.2009 u 10:33)
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke