tema: Discworld
Prikaz jedne poruke
Stara 26.11.2010, 17:08   #59
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Discworld

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Instalirao , privlacno. Dobra, spora em opustajuca muzika, plus kvalitetan humor .
Losa grafika mi uopste ne smeta.

Ocekivao sam sve, samo ne humor kao u GF-u, mislio sam da je igra dosta ozbiljnije prirode...
Naziv: flabergasted.gif, pregleda: 199, veličina: 1,4 KBNaziv: blink.gif, pregleda: 200, veličina: 1,0 KBNaziv: wondering.gif, pregleda: 199, veličina: 1,1 KB

DN dobar? Gle iznenađenja!
Mislio sam da si ti ljubitelj emotivnih tugaljivo-serioznih priča (ko je rekao ono na "S"? ) i da ne voliš "neozbiljne" avanture - barem si se takvim uvek do sada predstavljao, kad ovamo ispade da ti se sviđa jedna neozbiljna (takoreći sprdalačka), humoristička i totalno nedubokoumna avantura kakva je Discworld Noir (koja je, бај д веј, ("samo") remek-delo duha i zabave ).

Možda ću ti zazvučati potcenjivački, ali to je surova istina: Discworld Noir nije za nekoga ko nije u stanju da pregura Bad Mojo - bar pet puta je duži, kompleksniji, komplikovaniji, teži od BM. Ako me sećanje drži, ti si se onomad grdno namučio sa Моџом pa se (ubistveni) zaključak nameće... Možeš da pređeš DN (bez obilne i "svakomalovne" pomoći) ili meni iz inata, tj. da bi dokazao da nisam u pravu, ili ako te neodoljivi humor bude držao u tonusu (ili zbog i jednog i drugog).
Za šta ćeš (sudeći po talentu iskazanom u Edijevoj sobi) morati da izdvojiš par meseci .
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke