Prikaz jedne poruke
Stara 14.11.2020, 16:50   #18
2CRAZY
Član
 
Član od: 5.3.2008.
Lokacija: Beograd - Vidikovac
Poruke: 164
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 32 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: The Dark Pictures

The Dark Pictures Anthology - Little Hope

Predjoh igru, kratka je, samo 4, 5 sati, ali je veoma intezivna, tako da je meni bilo sasvim dovoljno, a i generalno volim kratke igre.

Ima dosta jeftinih prestrasivanja, ono tipa odjednom ti se stvori i zavristi, pucaju bubne opne ako se igra preko slusalica.

Svidja mi se vise od Man of Medan, fokusiranija je, ali ima isti problem, jednostavno u nekim situacijama ti igra uopste dobro ne objasni opcije koje imas da izaberes i onda se desi da izaberes nesto i jedno ocekujes, a sasvim drugo dobijes, tako da tu nemas bas neku kontrolu i desilo mi se i da napravim neke fatalne greske zbog toga, a nekad ti ni ne ponudi opcije koje bi zeleo, tako da bude veoma naivna i ogranicena po tom pitanju.

Atmosfera u igru je sasvim dobra, misteriozna i kad bi igra trajala duze i kad te ne bi svaki cas saltala sa jednom lika na drugi, od njih pet, bolje bi se povezao sa likovima i svetom, ovako je vise kao neki kratki fix, bukvalno kao serija i to veoma kratka serija.
Igra nudi pravo filmsko iskustvo, kao interaktivni film, ali samim tim ima mnogo manje gameplay deonica, vise je da sedis i gledas i pritisnes po koje dugme.
Dobro je sto su malo produzili vreme za QTE sekvence, pa sad imas dovoljno vremena da reagujes i imas vise vremena u dijalozima da razmislis i pravilno izaberes ono sto te zanima.

Nije nesto posebno strasna, likovi su ok, nista posebno, dobri su, ali nisu imali dovoljno vremena da se razviju.

Sto se tice price, uzimali pomalo inspiracije od filmova Ringu i Grudge, ima i elemenata Final Destination, sam kraj je zanimljiv, volim takve istripovane twistove.

Protagonist koji vam izmedju misija objasnjava dosta u vezi price, likova i buducih dogadjaja je zanimljiv i kul.

Grafika je zaista vrhunska, Unreal 4 engine, jako dobro deluje na velikom TV-u i jako dobro se igra preko gamepad-a, tako da tastaturu i misa za ovu igru nikako ne bih savetovao.

Jedini problem je sto je veoma zahtevna u 4K rezoluciji, ja nisam mogao da je igram tako, pa sam spustio na full hd, tu dosta gubi na ostrini, ali je i dalje dobro.

Generalno, ja sam sucker za ovakve igre, ovako nesto mogu uvek da igram, novo je, sveze, nema puno igara poput ove, sve je pocelo sa Until Dawn-om, bedak sto je nema za PC.

7/10
2CRAZY je offline   Odgovor sa citatom ove poruke