Prikaz jedne poruke
Stara 24.11.2007, 3:37   #81
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Avanture po defaultu

Citat:
Shlaymara kaže: Pregled poruke
Cini mi se da je Shumsko_Drvece igrao Culpa Innatu. Mozda on zan odgovor na tvoje pitanje.
Ja se trenutno premisljam sta da igram, ili Culpa Innatu ili RHEM 3 ili Delaware St. John Vol. 3: The Seacliff Tragedy. Posto se ove ostale igre (sem Darknessa) jos nisu pojavile na....pa tamo gde se obicno pojavljuju.

Ali kad sa pojave definitivno bataljujem sve i krecem sa Nostradamusom. Kheops je to....
Mada da sam na tvom mestu, ja bih najpre igrao Darkenss.

Jel neko krenuo da igra Culpa Innata avanturu.
Ja sam joj dao sansu, prica o New World Order mi nije bas najprivlacnija, ali rek'o razvice se na vec ocekivanu stranu, pa ce biti mozda i ok...
ALI PREKO OVAKO RUZNE GRAFIKE, ja ne mogu da predjem. Lepo izaberem u opcijama high resolution, i vidite na sta ovo lici, eno vam slika dole.
Ako neko pita, ne nisam se zezao i srozavao kvalitet slike, samo sam je smanjio (da bude fajl < od dozvoljenih 100kb), dakle ova igra tacno onako izgleda kao na slici dole...
...Pa se pitam da nije mozda do mojih drajvera, imam beta Nvidia drajvere 169.04, jer mi ono deluje kao da igram igru u softverskom modu, ma i tako bi lepse izgledao nego ono dole...

Poenta: ako se kreatori ove igre nisu potrudili da naprave iole lepu grafiku (ne trazim ja Crysis, da se odmah razumemo , pa dovoljno je da bude na nivou najruznije grafike u poslednjih par godina, recimo Black Mirror je po mom misljenju imao ispodprosecnu grafiku, ali ja ovakvo s...e bas ne mogu da trpim), onda sumnjam da su se bas trudili i oko ostalih elemenata avanture.

Jedino ako je neki graficki problem u pitanju, u suprotnom ima da je bacim u smece, i da potrazim Darkness Within ili novog Sherclok-a !!!

Pogledajte samo one zgrade, koliko ima: 1 poligon i jedna tesktura , bas jadnoooooo.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Culpa Innata.jpg
Viđeno:	48 puta
Veličina:	88,1 KB
ID:	14793  
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke