Prikaz jedne poruke
Stara 30.4.2010, 23:54   #36
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: The Whispered World

Nabavio danas i moram da kazem da sam prijatno iznenadjen. Kao sto neko reche, nije bilo kompletno dobre P&C avanture vec godinama (sem po kojeg izuzetka), TWW me podseca na zlatno doba avantura kada je DOS vladao PCevima. Prelepa grafika, mashtovit svet, originalna pricha (ili makar pristup istoj), odlicno rasporedjene zagonetke, solidan voiceover, cut-scene crtaci koji kao da su uradjeni u nekoj nemachkoj filijali studija Ghibly, i vrsta humora kakvu dugo nismo videli u slicnim ostvarenjima (onaj koji je smeshan).
Primetio sam i neke nedostatke, npr za glasove se primecuije da su naknadno poluprofesionalno radnjeni, losha sinhronizacija usana sa govorom (tj mozda je i dobra ali za nemachki jezik), vidi se da su puno fora pozajmili od starih klasika (mene Spot mnogo podseca na Rincewindow chest), i nekako mi je sve za 4+, nisu mi likovi toliko simpatichni kao neki drugi (npr. Sam&Max), ali to je sve stvarno nitpicking.
Jedino sto stvarno mogu da zamerim igri je to sto me je omela u igranju Scratches-a, a taman sam se uziveo u igru
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke