Prikaz jedne poruke
Stara 8.8.2010, 12:20   #140
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: SK Playthrough

Citat:
getawayblues kaže: Pregled poruke
Uh, pominjanje neuspjelog mi playthrougha ozivljava vjecne i jedva stishane traume...
posto si vec drugi GM koji se zali moram da kazem da je u sva tri slucaja bilo i vise nego dobrog odziva sto se samog interesovanja tiche dodatno podstaknutim vodjenjem i izlaganjem GM-ova ali da iz nekih razloga vecina igraca koja je zapocinjala ili bila zaintrigirana plejtruom ocigledno nije zavrsavala igre, a to ima malo veze sa GM-ovima, malo vise sa igrama (pitaj Pjanovica) a najvise sa samim igracima

ali su i dalje bili korisni i jako dobri - u krajnjem slucaju, neko ce iz Plejtrua Bad Mojoa saznati vise o igri nego iz bilo kog opisa na netu i uz savete koji su prilozeni imati znacajno komfornije igranje, a samo ako procita uvod za BASS krenuce mu bale da je skine odmah

unatoc sta ce neki reci

Citat:
Sumnjivo lice kaže: Pregled poruke
Prevedeno na srpski: let's face it - playthroughs suck (a big time)!
mislim da imaju potencijala ali je problem i u forumskom sistemu jer zahteva da igraci budu dosta aktivni i da non stop piskaraju sta rade u igri ili recimo da se nadmecu ali i pomazu jedni drugima tokom igranja a ne samo da igraju svoju igru - vidis da su sve popularniji ovi Runthrough-ovi, Let's Playovi, Let's Voayer-ovi i ostali gde neko samo gleda kako je neko drugi igrao - a zamisli sad isto to samo da se igra u drustvu gde ce svako dati svoj udeo, predlog za resenje zagonetke i slicno, ili se jednostavno trkati ko ce pre da zavrsi

zato bi u nekoj takvoj formi najbolje bilo izabrati igru koju niko od ucesnika jos nije igrao, ali je to teze izvodljivo jer izmedju ostalog taj neko mozda prvo hoce naravno sam samcijat da predje igru bez icije pomoci

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Alal ti, ja od DOSBox-a bežim ko đavo od krsta , nekako mi ne leži (razmazio me ScummVM)
pa nije vise tolko ni bauk dosbox, pogotovu jer imas ove third party programcice koje ti naprave ikonicu za svaku igru tako da ne moras da glumis dos majstora svaki put kad oces da igras igru, npr. Dosshel imas ga i na zvanicnom Dosbox sajtu

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Znači da neko (prosvećeni diktator!) tresne šakom od sto i kaže "OVO se igra!", pa ko voli nek izvoli. Svi ostali pristupi ("Da li hoćete ovo?" "Hoćete li možda ono?" "Iz koje biste godine hteli, koji podžanr, koliko da bude šarena, ... a da vam malo počeškam mošnice?" ) su jalovi i kilavi.
nije uopste problem reci ovo se igra i zapoceti nego znati da li ce to neko uopste hteti i da igra al' sta vredi kad kazem Touche a neko iz publike dobaci: "Pih, matoro vino, losa berba, boja mi se ne svidja, kisi po malo, ocu Bretanju necu Burgonju, nisu grozdje gazile bosonoge Spankinje dok su im brushalteri upijali znoj pod vrelim katalunjskim suncem" a za Whispered World: "Suvise sveze toceno pivo, pena izbija sa pola krigle, nije dovoljno 'ladno, slatko..."

Poslednja ispravka: dijego_ (8.8.2010 u 12:52) Razlog: jos slikovitije
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke