Prikaz jedne poruke
Stara 23.8.2013, 10:36   #113
Andyui
Član
 
Član od: 25.6.2007.
Poruke: 403
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 54 puta na 33 poruka
Određen forumom Avanture s dobrim krajem?

Odigrao sam u poslednjih desetak dana dve odlicne avanture, The Longest Journey i Gray Matter. Medjutim, pored svih dobrih kvaliteta, imale su jednu manu. Kraj, naime, nije bio u skladu sa ostatkom igre. Tu ne mislim na krajnji ishod, vec na cinjenicu da poslednjih 15ak% igre nisu jednako interesantni, jednako zanimljivi i sadrzajni kao ostatak. Prosto, kako se prica priblizava kraju, kao da se i 'tanji', sto cini rasplet i jedne i druge price onim sto bi se na engleskom reklo 'underwhelming'. Ove dve navodim samo kao primer, Syberia 2 bi mogla biti jos jedan
E sad, ako moje pitanje spada pod 'preporucite mi dobru avanturu', vi to tamo smestite, ali moje pitanje je sledece: moze li neko da mi preporuci avanturu koja ne posustaje ni u jednom trenutku, dakle avanturu koja drzi od pocetka do kraja isti tempo i nivo price? Stil avanture po mogucstvu bi bio klasican p&c, bilo da je u stilu (po izvodjenju) TLJ, bilo da je u stilu Shivers, Dark Fall, itd (to je manje vazno, najvaznije je da ima fabulu koja drzi vodu sve vreme)
Hvala unapred
Andyui je offline   Odgovor sa citatom ove poruke