Prikaz jedne poruke
Stara 1.5.2014, 21:28   #191
SweetDalilah
Član
 
Član od: 25.1.2011.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 195
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 81 puta na 44 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SweetDalilah
Određen forumom Re: SK Playthrough

Discworld Noir je zaista prelijepa i predobra igra, sa prejakim citatima i odličnim pjesmama, ja znam, ipak sam je ja prije par godina vodila. Još uvijek ponekad slusam ovu pjesmu. Ali jednostavno ne bih trenutno da je replay-ujem, a i bilo bi mi malo čudno sad je igrati više iz mijesta posmatrača a ne leadera .

A i nakon dijegovog playthrougha (kojeg sam morala da quitujem koliko je postao nepodnošljiv. (Nikada nisam vidjela da neko onoliko kudi i ismijava igru koju vodi za playthrough )) moram uzeti mali brejk, pa možda za jedno mjesec dana bih i mogla da učesvujem u playthroghu, (kad mi napokon zavrsi fax) ako ne odem na dobro zasluženo ljetovanje

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
Ni na lepsoj strani stvari ne stoje bolje - SweetDalilah je upisala fakultet gde joj se gubi svaki trag - neki kazu da iz studentskog doma dopiru samo zvuci "Dirlije", miris dima, cevapa i orgija, a o avanturama ko jos ima vremena da razmislja...
Ne znam odkud ti ideja da sam u studentskom domu, u stedentski dom idu samo oni koji nisu iz SA i nemaju gdje drugu da budu, (tj nemaju para da iznajme stan) , a što se tiče orgija za to prvi put čujem .

To da mi se gubi svaki trag, također nije tačno, s obzirom da smo se kolko se sjećam čuli prije mjesec dana.

A mit da sam prestala igrati avanture zapravo je samo mit al samo što sam više prešla na Android (što jest jest prenosni uređaj mogu igrati gdje mi je ćejf) pa tako trenutno igram prvi i drugi Broken Sword.

Mislila sam da me malo bolje poznaješ, hajd da si rekao da sam do grla u knjigama ne bi toliko ni pogriješio al ovako..... ni blizu. Barem si donekle pogodio za ostale a tekst me u prvi mah nasmijao so I'll give you credit for that.
SweetDalilah je offline   Odgovor sa citatom ove poruke