Prikaz jedne poruke
Stara 4.3.2007, 4:36   #154
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: Call Of Kthulhu

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
da,da sigurno ...ako te bas zanima presao sam silent hill2,3 i 4do pola pa mi se shebo komp zatim preso sam jo neke avanturew ne mogu da im se setim imena sve bez vodica...takodje sam presao broken sword2 sve bez vodica tj. dok sam bio jos klinja i nisam znao da koristim internet...

sto se tice CoC ima neke zagonetke koj e su me jako nervirale i naveo sam ih to sunaj 2 sef u katakombama koji sam (gle ironije)provalio nacin ali nisam skonto smer i onda sam tako isao u krug)i one jehbene statue...takodje kod zadnjeg levela mi je bagovalo kad se pretvorim tj udjem u misli onih zaba i skocim gore da udatim onu rucicu ona nece da se pomeri i tako jedno 10 puta(sta kazes na ovo?)morao sam da vidim u vodic i onda uspeo iz 15 puta posto mi j e opet bagovalo uspem otvoriti 3 i 4 nece a ne mogu da se vratim u dzeka nego okolo trcaram kao deep one(cak i kada pridjem dzeku)
sad me ono kamenje unistava!

@culer
e druze ja skinem pach i pokrenem ga kad ono ispise :''the aplication failed to initialize properly(0xc0000135).click ok to terminate the application"

sta sad???
mislim da sam negde citao da se instalacija stavlja negde drugde?!
Ono shto sam rekao nije uvreda, samo mislim da preterujesh po pitanju CoCa, igra uopshte nije teshka.
I shto kaze Shlaymara, Silent Hill nije avantura.
Nego, Shlaymara, josh 4 dana do epizode 4.
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke