Prikaz jedne poruke
Stara 26.1.2009, 18:28   #125
Zoll
Novi član
 
Član od: 20.9.2007.
Poruke: 13
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Problemi sa zvukom

Ja imam jedan problem za koji i ne znam da li baš ovde spada, ali tiče se zvuka svakako... Evo o čemu je reč:
Imam Cooler Master Elite 332 kućište koje napred, između ostalog, ima i dva audio priključka - ulaz za mic i izlaz za slušalice, a zvučna mi je Realtek integrisana na ploči (ploča Gigabyte EP-35 DS3). E sad, problem je u kontaktu tih prednjih audio priključaka tj. gotovo je nemoguće uključiti bilo šta jer mi odmah na monitoru iskače "a jack has been unplugged" tj. kao da sam uključio džek i isključio ga momentalno i to se ponavlja sve dok iz ko zna koliko puta konačno kontakt ne postane dobar...bilo da pokušam da uključim sluške ili mic isto se dešava, s tim što je malo veći problem sa mic-om, sluške još i uspevam da ubodem. Ono što me buni je to da na istom panelu imam i 2 usb priključka koja rade odlično, tako da izgleda da nije u pitanju ceo taj panel već samo kontakt tih audio priključaka.
Šta mi je činiti kako bih sredio to, ako ikako može da se sredi bez nošenja u servis? Hvala unapred!
Zoll je offline   Odgovor sa citatom ove poruke