Prikaz jedne poruke
Stara 5.11.2009, 11:29   #55
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: SK Playthrough

Spoiler za nekolike opservacije glede regularnosti tekućih izbora:
Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
posto se i vecina koja je ucestvovala u proslom playthrough-u izjasnila, mislim da je Bad Mojo sledeci izbor
Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
... Forumska izborna komisija ce pravedno prebrojati glasove i saopstiti rezultate
Izgleda da je komisijom odista predsedavao Edmund Blekeder, jer evo nalaza (prave, nepristrasne i objektivne) komisije (kao da takva igde postoji):

Citat:
Patton kaže: Pregled poruke
Ja bih voleo da opletem novi Bad Mojo
Citat:
M.C. kaže: Pregled poruke
Možda Runaway...
Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
ajde glasam za Runaway 2...
Citat:
Ketchua kaže: Pregled poruke
+1 Bad Mojo...
Citat:
Shlaymara kaže: Pregled poruke
Moj glas ide Runawayu 2 i Bad Mojou.
Dakle, "Ранавеј" tuče "Modžoa" sa 3:3 .

Spoiler za ту би гејм мастер ор нот ту би дет из д квесчн:
Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
... gamemaster moze da bude onaj ciji predlog pobedi
Ovo je samo predlog "nezavisne i objektivne" samoproklamovane komisije, a ne papska bula koja se mora poštovati , pa se u tom smislu ne osećam moralno i zakonski obaveznim da vodim "protrčavanje", čak i ako izaberete "Mojo". Uostalom, unapred sam rekao:
Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Ja verovatno neću učestvovati u "protrčavanju" šta god da odaberete,...
Mislim da je ovo pravi recept za izbor гејм мастера:
Citat:
Shlaymara kaže: Pregled poruke
Najbolje bi bilo da se neko prijavi da bude vodja playthrougha i da kaze koja bi se igra igrala. Onda se jave oni koji su zainteresovani da igraju, i ako ima dosta ljudi, krece se sa igranjem. ... Sto bi morao neko iz PA, ne treba biti strucnjak da bi vodio playthrough. Pozeljno je samo da je tu igru vec odigrao pa da moze da je podeli na etape.
Kod mene je (osim volje) problem i što nisam siguran da li je BMojo baš onoliko "linearan" (i zgodan za "protrk" ) kakvim ga pamtim. Naime...
Spoiler za naime:
Igra jeste sasvim jasno podeljena na etape, prostorije Edijeve krčme, ali mislim da se iz jedne prostorije može otići u više drugih, pa bi stvarno neko trebalo da odredi kuda dalje. Predlažem kompromisno rešenje: igrajte sad nešto drugo, a ja ću da se potrudim da (čim pre) pređem BMR pa posle mogu i da budem famozni GM. A može sve to isto da uradi i Paton koji je, čini mi se, najorniji da prilegne na BMR . Pa posle da kolo vodi .

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
... molim gos'n Zorana da pozdravi nestrpljivu rulju ispod balkona...
Pozdrav rulji!
Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
... i da nam odgovore na ova i mnoga druga pitanja
Da nećete možda i recept za dobar i smislen život? Nije to ništa posebno: gledajte da budete ljubazni prema svima, izbegavajte masnu hranu, s vremena na vreme pročitajte neku dobru knjigu, idite u šetnju i trudite se da živite u miru i slozi sa pripadnicima svih vera i nacija.
I obilno даунлоудујте sa РапидШера!

Poslednja ispravka: zoran845 (5.11.2009 u 11:49) Razlog: da ne zaboravim najvažnije u životu
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zoran845 na korisnoj poruci:
dijego_ (5.11.2009)