tema: Diablo 3
Prikaz jedne poruke
Stara 21.4.2012, 1:44   #1211
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.668
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3



Zavrsio sam sad sa Monkom,krecem polako sa drugim.

Sto se tice grafike mogla je malo bolja da bude,mada su je tako namerno verovatno uradili kako bi vise ljudi moglo da igra.
Atmosfera je barem ovo sto sam video,pa nije losa ali nekako nije bloody/gore kakvi su bili prosli delovi,pogotovo Diablo 2.
Nemogucnost koriscenja weapona je retardirano, sto se magija tice,ja sam igrao sa Monkom, zanimljive skillove ima bice u opticaju kad budem birao prvog chara.
Cini mi se da su dosta recycle stari content u toku ovih sat-dva koliko igram dosta stvari je iz Diabla 1 i 2 ako se ne varam i ovaj boss je iz Diabla 1.

Ali ovo je samo sud za ovo sto sam video, sve ovo moze da se promeni posto nismo videli mnogo u beti (stipse )
Sto se mene tice , nece mi biti zao da dam pare za Diablo,nije me razocarala do sad igra.

Edit : Probao sam i public games da odradim odredjeni quest sa nekim u grupi i desi se da ti padnu likovi lvl 1 koji apsolutno nista ne mogu da urade.
Pogledao i chat isto, mali prozor , nepregledan.Spamera na sve strane a nema "IGNORE" button...ccc

Poslednja ispravka: Kidja (21.4.2012 u 2:39)
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke