tema: Blitzkrieg
Prikaz jedne poruke
Stara 24.8.2006, 23:16   #57
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: Blitzkrieg

Ma otislo se totalno u drugu krajnost.Mislim,ne znam ko bi koristio spooooru i vrloo ranjivu artiljeriju(mislim na topove).
Apsolutni vrh ako se gleda artiljerija u igrici je Kacusha.A brate kako se sa njom lako prelaze misije.Mozes i da koristis tu cuvenu taktiku iz Blitzkrieg 1.Kasapis jedan deo,pa udjes tenkovima.Pa tu dovedes kacuse,pa cistis sve do njihovog maximalnog dometa.Pa opet udjes tenkovima.
Mada ja celu svoju taktiku zasnivam na kontra udarima.Naravno gde je to moguce.Sustina je da se sacuvaju rezerve posle odbrane i odmah napasti prvi slobodan Key Point.Kacushe su ko stvorene za kontre.Brzo se pune (toliko o realnosti), vrlo brzo pucaju i pokrecu se(za razliku od prvog dela) ,i sto je najvaznije prave veliku steta za malo vreme.Ulaz tenkovima i pesadijom je onda samo formalnost.Naravno,uvek postoje misije gde ste PRIMORANI da zakopate svaki rov pre nego sto napadnete.
ACHTUNG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke