Prikaz jedne poruke
Stara 26.10.2010, 16:37   #148
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Nekoliko saveta za novog avanturistu

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Pjanovicu, smesan si vise sa tim nipodastavanjem 'crtane' 2D grafike. Evo ti jedan tipican primer zasto nisi u pravu: pre neki dan sam instalirao Broken Sword 1, i igra me je odusevila kao i prvi put sa prelepom grafikom (umetnost), a probah i 'The Longest Journey' ne tako davno, igru sa 'normalnom' grafikom i moram da priznam da nesto ruznije nisam skoro video. Crtana 2D grafika nikada nece zastariti, primer za to su i stariji RPG-ovi..
Nisam u fokus stavio grafiku, vec neozbiljnost istih.
Das mu papriku i krastavac, on napravi avion . I ok je to, zabavno, smesni komentari, pobogu nije da nisam igrao kartonolike avanture.
Presao sam Broken Sword serijal, istinski uzivao, drugi deo mi je najbolji.

Al problem je u Caine-ovom postu, ono sto napisa, msm ne moze covek ni iskomentarisati koliko je glupo.

A ti si graphic whore, to smo vec zakljucili , TLJ si batalio zbog lose grafike... A to sto je to igra sa verovatno najboljom pricom u svetu avantura, to nema veze ?
A pride si RPG igrac, qq and lele .

Citat:
oblivion gate kaže: Pregled poruke
.Sto se tice nelogicnih zagonetki ima ih bezbroj da ih sad ne nabrajam.

PS> Jel si ti igrao ista osim Syberie kad si se toliko popalio.
Znaci nema nelogicnih zagonetaka .
Sta onda reci o pomerenoj logici kod kartoonolikih igara.

Igrao sam pooodosta avantura, mada ima u ovom delu foruma ljudi koji su igrali dosta vise. Al igrao sam i presao barem 50-60 P&C avantura do sad.

Vidi se da si neiskusan, kad ti je Syberia bila problem sa svojim zagonetkama. Sta bi tek bilo kad bi probao neku Myst-oliku igru .
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke