Prikaz jedne poruke
Stara 26.10.2010, 18:20   #155
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Nekoliko saveta za novog avanturistu

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Da, da, bas ce Sem i Meks privuci ljude .
A smorice i pobogu preplasice ih iole ozbiljnija avantura.

Al prijatelju, igre su stare vise od 10 godina (ne racunajuci S&M nastavke novije), pa ako ce nesto odvratiti igraca da krene sa P&C avanturama, to je crtana grafika.
Valjda ce ga privuci normalna grafika, dobra prica, ljudi i njihove sudbine, ebem mu mater, pa neka iole ozbiljnija tematika. A ako se nekome vise svidja, da jedan paradajz upotrebi na milion razlicitih nemogucih nacina na smesan nacin, naspram Syberia, onda mislim stvarno.

Reci da jedna kompletna i sasvim dobra avantura kakve je Syberia, da je treba preskociti, to bre uopste nije stvar ukusa, razlicitih misljenja, to je potpuno sumanuto.

Sta onda reci o pomerenoj logici kod kartoonolikih igara.
Na tvoje tvrđenje da svakome kome odgovaraju avanture mora da se svidi Syberia, ja kažem da to nije tačno - možda se nekom ne sviđa tip priče viđen u njoj, nego više voli neki drugi.

Onda se ti javljaš sa argumentima da to nije tačno jer ti ne voliš Sema i Maksa, ti ne voliš crtanu grafiku, ti ne voliš da kombinuješ sa paradajzom, ti ne voliš "pomerenu" logiku (koja, uzgred, uglavnom to nije, ali bi ti trebalo prvo da odigraš te avanture, pa da onda pričaš... mada je u svakom slučaju bolje da ćutiš ). Dakle, pošto ti ne voliš sve te stvari, zaključak je da će svakome da se svidi više Sajbirija, a kome se ne svidi... pa on je sumanut.

I meni si naš'o da pričaš o gluposti. Činjenica je da "meni se sviđa" i "svakom se sviđa" nikada nije isto. Kad dokažeš da jeste isto, e onda ćeš da dokažeš da je moja poruka glupa. Do tad si, bez uvrede, ti glup (i još štošta gore, ali da ne ulazimo u to jer me tvoj psihloški profil ne zanima ).

Da smo nekim slučajem u paralelnoj dimenziji i da sam ja Pjanović, a ti caine, na tvoju poruku bih odgovorio sa: "Kakva bre Syberia, pa to ima ozbiljnu grafiku, ko još voli ozbiljnu grafiku... A još gameplay, pa u celoj igri nema nijednog paradajza, kakva je to igra u kojoj ne kombinuješ paradajze, jel to neka igra za retarde? Ma ta Syberia, to je nula naspram Sema i Maksa, znam ja, odigrao sam 50 (možda i 60) avantura!".
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke