tema: Blitzkrieg
Prikaz jedne poruke
Stara 9.9.2006, 2:40   #122
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: Blitzkrieg

Bas sam se sad setio koliko je Blitzkrieg dobar u multyplayer-u.Mape nisu bas izbalansirane,ali uz dogovor moze da bude mnooogo dobro.

Igrao sam sa drugom 1 na 1.Dogovor je bio:branioc ima 10min da postavi odbranu,ali nema mina.Isto tako napadac ne sme da napada 10 min ali ni da posle koristi "oracku" taktiku.Tacnije,nema igre tipa "vidis gde je pa smaras dok ga ne unistis",pa tako cela partija.Nego samo saradnja svih rodova vojske.Snajper omogucen za izvidjanje i sve ostalo.

Kako je bila dobra jedna misija u kojoj Nemci u pustinji brane jedan "grad" od napada Britanaca.Imaju 88-ce, ne mnogo tenkova,i nesto pesadije.Grad naravno stvoren za 88-ce.Britanci imaju dosta tenkova,pesadije i nesto samohodne artiljerije.Pokusao sam upad kroz sredinu sa pesadijom u nadi da cu da mu brzo onesposobim 88-ce.Naleteo sam na gomilu tenkova...Bilo je brzo.
Bez mogucnosti izvidjanja,samo sa gomilom ranjivih tenkova ostala mi je jedna opcija.Obmana.Naredio sam samohodnoj da puca po levom delu grada.I to da rovari.Izgledalo je kao da pripremam napad na slepo.Medjutim ja sam dosao odozgo,sa desne strane,i naleteo na njegove tenkove koji su pravili zasedu mom "buducem" napadu.On je reagovao,okrenuo tenkove,poslao pesadiju i raspalio Stugovima.U bitci koja je trajala gotovo 1min ja sam mu unistio sve tenkove i pesadiju,i sa ostatkom oklopa se ukopao kod oslobodjene zastavice.On je nastavio da puca na slepo sa Stug-ovima ali je prosao vremenski rok i zastavica je bila moja...O radosti...
ACHTUNG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke