Prikaz jedne poruke
Stara 9.5.2014, 23:54   #1823
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Re: Game of Thrones

Citat:
simke85 kaže: Pregled poruke
Ros nije nepostojeći lik u seriji. Nije bila ni nevažan lik u seriji, svakako nije ni važan lik ali takvih što je ona ima i bilo ih je još i u seriji i u knjigama.
Ne znam kako si uspeo ali znam da si uspeo da me ne shvatiš! Naravno da nisam ni mislio da je nepostojeći lik u seriji, jer čim se pojavljuje toliko (čitaj i previše) puta sasvim je jasno da u seriji ona postoji... Ros je nepostojeći lik U KNJIZI! Dalje, po meni je ona sasvim nevažan lik koji apsolutno ničim nije doprineo radnji za razliku od Talise koja je takođe nepostojeći lik u knjigama (bar ovakva kakva je u seriji ) ali koja je ipak imala neku ulogu u čitavoj priči! Pre nego što odeš iz teme ipak bih voleo da mi odgovoriš na pitanje i objasniš zbog čega je to Ros po tebi bila iole važan lik u seriji i šta smo to dobili sa njom i njenom ulogom!?

Inače, čisto za informaciju - Ros se zadržala toliko u seriji ne zato što je oka bila neki bitan faktor već zato što se glumica koja je išla njenu ulogu dopala debelom pa je zato držao njen lik toliko dugo.

Edit: Glupi TT

Poslednja ispravka: Marti Misterija (10.5.2014 u 6:24)
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke