Prikaz jedne poruke
Stara 13.5.2014, 20:29   #1855
Equilibrium
Veteran
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Tamo
Poruke: 1.079
Zahvalnice: 499
Zahvaljeno 1.348 puta na 495 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Prvo sam procitao letimicno Martijev komentar ali nisam otvarao spoilere i gledam i ne verujem, sto je ovaj bio euforican, onda dodje kraj i kaze mi se samo, dobro uradjeno, Piter odlucno odglumio. Takodje za pohvalu je i nova perspektiva
Spoiler za ko je gledao nije spoiler ko nije minimalan:
Tajvin i Dzejmi, krajnje korisno, jer kad se vec upustamo u ovaj format treba ga koristiti da se obogati vec postojece iskustvo a ne menja ili oduzima


Spoiler za Isti nivo spoilera:
Oberin mi je uz svu mu posvecenu paznju nekako tunjav, ne prestaje o seksu a aura misterioznosti i implicirane superiornosti mu je prilicno narusena.


Spoiler za Isti nivo spoilera:
Iron Bank je lepo uradjen, prvo sam ocekivao da ce cinovnici biti raskosnije obuceni u Bravos stilu, ali kad bolje razmislim i ovaj uniformisani, Gestapo vajb im stoji, mozda cak i vise, jer egzoticnih Istocnjaka ima na pretek. Jedino Davosov zavrsni monolog odskace, ipak se kalkulacije banke odvijaju daleko iza vrata a ne na nagovor krijumcara.


Spoiler za Isti nivo spoilera:
Hizdak ne sme da bude predstavljen ovako, OK ako se samo pretvara i laze ali ako ga odrade kao bilo sta sem krajnje ljigavog lika bice to promasaj.


Spoiler za Isti nivo spoilera:
Dreadfort, akcija, glupost necu ni da elaboriram, Remzi bi trebao da muci malo vise, zaostaje a treba nadoknaditi i nedostatak Hrabrih Kompanjona, btw serija sa tolikom potenciranje nasilja i seksa ima ogroman nedostatak u odnosu na knjige po broju silovanja, ocekivalo bi se da im je to i nasilje i seks pa stoga win x2 ali ne, tako da definitivno fali silovanja, je%eni politicki korektni licimeri
Equilibrium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke