Prikaz jedne poruke
Stara 13.5.2014, 20:55   #1857
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Za Hizdar Zo Loraka sam i napisao da mi je "meh" jer je to onaj prvi utisak koji je na mene ostavio neko ko bi trebao da je

Spoiler za sam prethodni tekst kaze o kome je rec:
Pohlepan, ljigav, vlastoljubiv, egoisti;an, neko kome su samo licni interesi i zadovoljstva na prvom mestu a ovamo smo dobili devojcicu koja samo sto ne zaplace dok moli da sahrani oca. Ako su ovim pokusali da Deneris zamazu oci i zavaraju je onda ovo i moze da prodje, otherwise - big fail!


Sad se setih jos jedne stvari vezane za

Spoiler za Asha i akcija:
koji je bio tragikomičan i sa aspekta serije a kamoli sa aspekta knjige... Koliko mi se čini, u zadnjoj epizodi prošle sezone Asha je rekla da će da okupi najboljih 50 gvozdenrođenih ubica na Gvozdenostrvu, otplovice preko Uskog mora, napastu Uzasnik (Dreadfort), pronaci i osloboditi brata i vratiti brata, kad ono bežanija pred golim Remzijem koji vitla macem kao da je u pitanju jedan od najboljih ratnika Vesterosa i par kerića! OK, besnih i gladnih...


OK, da scena ne bude potpuni propast, kao apsolutno nepotrebna, nebitna i nelogicna posluzile su dve stvari koje su nadam se reditelji imali na umu kada su ovo snimali...

Spoiler za Malo razmisljanje o opravdanosti scene:
- Eto, nismo zaboravili Ashu posto su nam dali malo nje u akciji mada smatram da je odavno vreme za Belonovu bracu i sve sto se desava na Gvozden ostrvu.
- Jos jednom smo videli kolika je Teonova "privrzenost" Remziju cim je odbio i begstvo sa rodjenom sestrom - samo je pitanje da li je u pitanju toliki strah od Remzija ili Stokholmski sindrom...
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke