Prikaz jedne poruke
Stara 19.5.2014, 9:48   #1863
Equilibrium
Veteran
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Tamo
Poruke: 1.079
Zahvalnice: 499
Zahvaljeno 1.348 puta na 495 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Kakva epizoda, ne da sam iznenadjen.

Bilo je epizoda sa mocnim momentima, savrseno prikazanim, ali jos nikad ih nije bilo ovoliko odjednom, sve jos pojacanom tim sto u celoj epizodi nije bilo gluposti, verovatno ni jedna, sve je funkcionisalo solidno, definitivno nezapamceno u seriji.

Spoiler za sadrzaj epizode:
Tirionovi dijalozi su pokidali, Oberinovo prisecanje meni toliko znaci, jos uz sve vrhunski odradjeno. Bron je takodje pokidao, izrazito slikovito i verno knjizi i karakteru gradjenom u seriji.

Littlefinger pokidao, kako je skinuo scenu na kraju, sve je bilo veoma efektivno.

Arja i Hound takodje lep momenat, skracivanje Brijeninog putesestvija takodje moze da ispadne veoma dobro. Mislio sam da Hot Pie nece nista reci nego ce iskulirati ali i ovako je OK, nadam se da nece biti vrsljanja po lagunama

Melisandrin deo takodje efikasan, uspeli su da ostvare malo suptilnosti po prvi put, nagovesteno je nesto sto svi vec pretpostavljaju ali nije receno ili jos uradjeno u knjigama, svaka im cast

Slabiji momenti su Mirin i Zid kao i uvek, cak i u knjizi, ako ce da seku Mirinski cvor ne bar urade to efikasno, ne na pola nego gotovo, malo sa Darijom i zmajevima zezanja i idemo dalje, jest da bi znacilo manje Deneris ali ionako je nebitna.

Planina ne izgleda kao sto treba ali ako im nekog lika mogu oprostiti to je on tako da je manje vise nebitno posle svega sto su vec promasili.
Equilibrium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Equilibrium na korisnoj poruci:
Asmodeus (19.5.2014), Krilce (19.5.2014), Shomy (19.5.2014)