Prikaz jedne poruke
Stara 21.5.2014, 19:33   #1876
aammeerr
Član
 
Član od: 21.11.2012.
Poruke: 327
Zahvalnice: 139
Zahvaljeno 28 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
A ovako nije u redu i ono saznanje koja je razlika u odnosu na knjigu ti je bespovratno razbilo iluzije i uništilo život? Šta je sledeće što će osetljivima da smeta - prvo je bilo nepostojanje spojlera, zatim kada smo počeli da ih stavljamo je problem kako ih zovemo... Ništa se više ne sekiraj, sličnih stvari bar od mene više na ovoj temi nećete videti niti čuti - ni sa spojlerima niti bez, tako da ne moraš imati bojazni da ću bilo kome narušiti tanana osećanja rekavši da je neka scena urađena nelogično ili glupo!

Za Iris imam samo molbu da me trajno banuje sa ovog foruma gde su počeli da preteruju sa repesalijama - te smetaju avatari, te smetaju potpisi, te smetaju teme koje se zaključavaju bez bilo kakvog objašnjenja, a na drugoj ne smete ni u spojleru da napišete bio šta o tome jer rušite neka pravila (?)... Zato da se ne bi igrali, tako što bih ja namerno pravio gluposti a vi gubili vreme i energiju kažnjavajući me, do drugi članovi foruma ispaštaju, uslišite mi molbu i lepo me trajno banujte - ili neka mi neko kaže kako da trajno ugasim / izbrišem nalog na ovom forumu!
Ma nije meni smetalo sto si se pozalio da je scena nelogicna ili glupa, i meni su neke scene glupe,smetalo mi je jer su u spojleru bile informacije o buducim desavanjima u seriji koje ne zelim znati jer nisam citao knjige.
aammeerr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku aammeerr na korisnoj poruci:
player1 (21.5.2014), Zemunelo (23.5.2014)