Prikaz jedne poruke
Stara 18.11.2016, 18:01   #244
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Civilization VI

Citat:
Goldfinger kaže: Pregled poruke
Meni je žao što su iz ovih zadnjih civlizacija izbacili mogućnost da se gradovi države pridruže tvojoj zemlji ako postigneš ogroman vjerski ili kulturni uticaj na njih.Ono što mi se nije svidjelo u ovoj zadnjoj je da interakcija sa ostalim vođama je totalno bez značaja npr. amerikanac me napadne prvi ja ga pometem uzmem mu u grad ili dva on me denounce i proglašava warmongerom i onda vazda se nadje dvoje troje koji prate njegov primjer iako je on taj koji je prvi započeo njega niko ne optužuje a i ako ga optužuje mi to nećemo vidjeti dok ne udjemo na njegov profil .Dakle neke takve nelogičnosti dovode do toga da je diplomatija najslabiji dio ovog zadnjeg nastavka.
City-states su u Civu tek od petice, pa takva mogućnost nikad nije ni postojala (ako izuzmemo austrijsku specijalku da kupuje gradove-države). Mogao si gradove i teritoriju drugih nacija da kradeš preko kulturnog uticaja.
Diplomatija je uvek bila najtanji deo Civ igara. A da li ga neko optužuje ili ne videćeš tokom AI turnova, pod uslovom da imaš trejdera, predstavništvo ili ambasadu u njegovom gradu.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke