Prikaz jedne poruke
Stara 26.1.2018, 3:10   #13
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: Nestasica komponenata

Nisam siguran da partneri dizu znacajno cene, znam da su njima digli cene memorije (cini mi se za oko 20 dolara po karti, sto se verovatno moze prevesti u 50-100 dolara na krajnjeg korisnika, ne ovoliko koliko sada ide). Koliko sam skontao, prodavci su ti koji dizu cene. U prilog tome ide i ovo sto newegg sad radi, bas sam procitao vest, prave bundleove sa maticnim plocama i monitorima, njih ubace kao "free" uz preplacene kartice (gtx 1060 3 gb za 400 dolara plus "free" monitor od 140 dolara, sto trenutno i nije TOLIKO los dil ako ti treba monitor ili mozes da ga utopis).

A polovnjaka od ovih serija ne bih uzeo, pa da mi je za 50 eur proda, pa nek ima i godinu dana garancije. Delom sto znam da su karte na bozijoj veresiji vec odavno, a delom iz principa.

Kontam da bi ove kartice bez video izlaza mogle da budu kompromisno resenje, ako budu znacajno jeftinije, mogli bi da pomognu razdvajanju trzista gejmera i rudara (znam da nije tako jednostavno, ali mislim da bi to bio korak u dobrom smeru).
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke