Prikaz jedne poruke
Stara 29.10.2021, 21:43   #68
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 714
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 163 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: Age of Empires IV

Sta je sa ovim zalbama za kontrole kamere , zum i slicno? Kao ne moze da se kontrolise kamera na WASD , ne mogu da se stave precice po zelji,nema opcije za gore and blood (navedno je trazeno od strane igraca posle bete da ne bude borba sterilna da animiraju krvoprolice malo ) , ne moze da se udalji kamera ni blizu standarda za ovakve igre , da se menjaju boje kao pre , i tako gomile stvari.
Mislim brine me tek je izlasla igra to je ipak AoE ,ima kult iza sebe a ia ako je oko 80% pozitivna na stimu vidim da mnoge pozitivne recenzije su samoubedjivanja, cak opravdavaju da je pozitivna stvar sto ne moze da se zumira( sto je samo racionalizacija) drugi zbog ljutnje omalozavaju dobre stvari. Mislim ista prica kad veoma ocekivani naslov koji nije bas kako se nadalo izadje.
Da li bi ovaj AoE4 napravio bum kao AoE2 da ne postoji AoE2 ili se fura na staru slavu samo?

Evo primer sta primecujem na recenzijama ovo je pozitivna i preporuka i samo primer onako prva gore, ne mora ni da se trazi sve skoro imaju BUT bukvalno i figurativno .
Played the beta/crash test and i love the game!

BUT...

- Double (at least!!) the population limit

- Double the zoom-out distance

- Add more civilizations sooner than 2023
Kako moze da bude dobra igra ako populacija mora da se najmanje duplira,obicno takve stvari znace da ima niz problema .

Poslednja ispravka: Koreli A. (29.10.2021 u 21:53)
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke