Prikaz jedne poruke
Stara 4.9.2022, 13:18   #1170
zexns73
Član
 
Član od: 21.2.2016.
Poruke: 112
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 19 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: nVidia Ampere

Posle par meseci koriscenja rtx 3050 gigabyte eagle kartice mogu da kazem da sam zadovoljan a mogu reci i prezadovoljan sobzirom kakvo je stanje i kakve su cene.Za igranje u full hd rezoluciji na high podesavanjima sa ukljucenim dsll na optimalnim podesavanjima prava stvar.ray tracing nisam cesto ukljucivo cesto jedino na shadow of tomb raider i call of duty vangard i tu sam imo prosek 90 fps.Naravno ima i zamerki na na racun ventilatora kad se oni ukljucuju ili iskljucuju cuje se tog momenta zvug kao tandrkanja na momenat,pogledo sam na you tubu to su drugi resavali sa malo sirim srafovima kod ventilotora ili na primer podbaciti izmedju limcica i hladnjaka parce plasticne vezice to cu uraditi pri slecem ciscenju racunara od prasine.Ovako temperatura graficke nije prelazila 75c u mom kucistu a ventilatori su znali da se zavrte do 2300 rpm.
Sad malo cisto da dodam o prethodnim postovima izmedju 2060 i 3050 bacio sam pogled na you tube gde je bilo dosta uporedjivanja izmedju dve karte u starijim igrama 2060 tuce 3050 dok u nanovijim naslovima tu je izjednaceno tako da odluka koju uzeti to je vec vise odluka onog ko kupuje
Poneki put se pokajem sto nisam saceko jos malo pa uzeo rx6600 sad kolko je ova jaca nego vise zbog monitora,mada da bi iskoristio i gsync od onog sto sam gledo sad bi mi trebo monitor sa hdmi ulazom al neka ovako ni na kraj pamati mi nije da sad menjam samo zbog toga monitor vise ovih dana razmisljam da zamenim napajanje ono mi vec dosta dugo u racunaru
zexns73 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke