Prikaz jedne poruke
Stara 23.3.2007, 9:28   #218
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelj

Postoje neke predrasude, uvrežena mišljenja itd. koja su nastala onako kako su nastala, da sada ne širim priču o tome.

Ponekad na razne načine možemo nešto da saopštimo, na taj način najviše oslikavamo sebe ... svoju maštovitost i sl.
ali kada treba da saopštite informaciju za koju niste i nemožete da budete apsolutno sigurni, iako verujete da je tačna jer stiže iz korektnog i pouzdanog izvora u koji verujete, primorani ste na neki uvod ... pa da počnem.

Uvek sam zamišljao, ponekad se čak i uverio na nekim mestima, kako je prosečan GLODUR neki namrčeni lik po defaultu, strog i oštar po prirodi stvari, spreman na osmeh tek negde kasnije kada sve uspešno prodje...

E, pa čini mi se da sam naslutio neki osmeh razumevanja koji je dopro do nas iz pravca GLODUR-a našeg dragog časopisa...
da li ga je neka oluja navela na ovaj potočić dobre volje i plemenitog angažovanja, možda mu je neko drugi šapnuo a možda je i sam naišao,
važno je da je on našu akciju prihvatio sa osmehom i razumevanjem koje nam može doneti obaveštenje o našem trudu u najnovijem broju časopisa SK-a.

Pošto ne sumnjam u ovo što sam napisao zahvaljujem se unapred na nagoveštenoj pomoći, već to nam je veliko ohrabrenje i podsticaj.







PS.
Za neupućene:
GLODUR = Glavni i Odgovorni Urednik









Da li ste uključili? http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=12858
Simke je offline