Prikaz jedne poruke
Stara 4.12.2007, 21:51   #46
nets
Član
 
Član od: 1.12.2007.
Poruke: 64
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 16 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Par saveta za novog avanturistu

-uživaj dok igraš. Kad jednom prijeđeš igru nećeš je prelaziti opet. Broj dobrih avantura je ograničen. Napraviti dobru avanturu je vraški težak posao. To je posao ravan izradi animiranog dugometražnog filma kojeg pravi nekoliko ljudi koji jedva imaju za namazat majonezu na koricu kruha.
-ako ne dovršiš igru sačuvaj save gameove. Nakon 10 godina zaželjet ćeš dovršiti dobre igre i nedostajat će ti
-smiji se. Humor je zaštitni znak najboljih avantura. Tu smo da bi se smijali. (dokaz: Većina raznih DarkFall-Darkseedova također ima humor ugrađen unutra).

Što igraš Maniac Mansion je super. Ako ti takva grafika godi zapravo možeš igrati većinu igara. Uočit ćeš da većina novih igara nije uspjela ponoviti dovitljivost starih zagonetki. Baš zato je velika vrijednost u starim igrama. Ono što ja na tvom mjestu nikako ne bih propustio je stari Sam n Max: Hit the road. Ako ti bude pre-pre-preružna, odigraj nove epizode, no moj savjet je da tu antologijsku prvu, "pravi Sam n Max" ne preskočiš.
Inače, naći dobru igru nije teško. Igraš sve što su napravili Sierra i Lucas Arts. Odigraj i Runaway i Longest Journey i prvi Broken Sword (nakon njega poželjet ćeš odigrati dvojku, a nakon nje vjerojatno i dalje).
Pozdrav,

net
nets je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nets na korisnoj poruci:
pfonihx3 (7.12.2007)