Prikaz jedne poruke
Stara 16.3.2009, 19:17   #8
Serbiansword
Član
 
Član od: 14.12.2006.
Poruke: 203
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 47 puta na 33 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Serbiansword Slanje poruke preko Skypea korisniku Serbiansword
Određen forumom Re: Softver za prikaz potrošnje komponenata

Citat:
vasiljevic kaže: Pregled poruke
Everest, Sandra i sl pokazuju samo podatke o postojecem procesoru i daju podatak tipa potrosnja 65-76W (to je iz Everesta za moj 5000+BE, recimo). E sad da bi znao kolika je potrosnja po komponentama mora da se ide na sajt proizvodjaca ili da se upotrebi ovajj kalkulator:

http://extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp

Inace ovo je isti kao i onaj na TT sajtu, mislim da ima isti i na Antec sajtu i sl. Te firme to licencno koriste pa je onda bolje ici na original. A ovo je lako moglo da se sazna preko Google, dakle ukuca samo Power Supply Calculator i verovatno prvi link ce biti ovaj koji sam naveo. Zato ga nisam ni navodio, ovo valjda nije bilo toliko tesko. Sad, ima i profi verzija koja se placa i koja daje podatke o amperazi po granama( dakle, 12v, 5V i 3.3V), radi i sa vise kartica (ova je ogranicena na jednu), i jos po nesto. E sada, jedina mana koju ja znam je da nema nigde link za download .
Eh, ja sam išao sa power consumption tagovima pa i nisam baš dobio dobre rezultate.
Serbiansword je offline   Odgovor sa citatom ove poruke