Prikaz jedne poruke
Stara 2.7.2006, 1:08   #2
sssnake
Član
 
Član od: 20.1.2006.
Poruke: 68
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Prokletstvo provinci(j*)skog potrosaca!!!Samsung X700

Verovatno je do baterije, mozda nije pravilno formirana (trebalo je prvo 12h da punis pa onda da ga testiras), mozda je iscedjena pa nece ni da se puni (desavalo mi se to i onda nekim cudnim metodama kojima sam iz nervoze pribegavao a da nisam ni pomisljao da time nesto uradim - stiskanjem dugmica (?! - kako mi je to uspelo?) je baterija pocela da se puni, mozda da stavis na punjac pa da pokusas da ga ukljucis - i to mi je palilo, mozda sam pri onom cackanju dugmica ustvari ispritiskao ON dugme), mogao bi i da pokusas, mada je to malo rizicno, da je malo prodrmas nekom strujom, nesto jacom od one koju dobija od punjaca, a mozda je i baterija krs. Sve u svemu mislim da nije do punjaca (govorim ovo iz iskustva), jer kada si menjao punjac mozda si je nekako naterao da se puni. Ako se ispostavi da je baterija krs (ipak si je svojski namucio), lepo je zameni (pazi da nije neki Kinez), pravino formiraj i videces da ti oba punjaca ustvari rade. Ako su punjaci stvarno crkli, e onda su mozda vanzemaljci ili EPS...
sssnake je offline   Odgovor sa citatom ove poruke