Prikaz jedne poruke
Stara 6.7.2017, 21:01   #623
Wittmann
Član
 
Član od: 29.3.2013.
Lokacija: Beograd
Poruke: 383
Zahvalnice: 237
Zahvaljeno 56 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Budućnost serijala Total War

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Meni se svidja ideja nesto fokusiranijeg TW-a, jer sam mnogo vise uzivao u tim "seckanjima" (poput Napoleona i Fall of the Samurai) nego u "punokrvnim" nastavcima. I mnogo su kvalitetniji u vecini slucajeva (po meni naravno). U punokrvnim nastavcima su frakcije poprilicno razvodnjene, previse opsiran za neke stvari i imerzija ponekad trpi.
Sto ne znaci da ce ovi naslovi sigurno biti kvalitetni i bolji, videcemo kako ce to ispasti. Genericko ili ne, to je TW, ista formula vec godinama i cisto sumnjam da ce se nesto preterano promeniti tu ako izdaju na 2-3 pa i 4 godine ako treba. Hvala Bogu, ne mora da se kupi svaki TW koji izadje niti da se igra novi TW svake godine.
Aa Sigurno ce tako da bude,jedino da ne znam kako funkcionise CA i Sega.
Sta je bilo sa haosom za warhammer sto je trebalo da bude u osnovnoj igri pa su izbacili da moras da kupis,sta je bilo sa spartom i brdom ostalih nacija sto si morao da kupujes ponaosob,pa sa vrljavim empire-om itd itd itd...
Tako ce da bude i sada samo sto ce sada jos vise da iscepkaju kampanju,ako bude na primer neki srednji vek,hoces krv u igri?plati
Hoces Novgorod?plati Hoces jos neki deo mape?plati
Wittmann je offline   Odgovor sa citatom ove poruke