tema: SK na DVD-u
Prikaz jedne poruke
Stara 21.9.2006, 20:20   #22
Usamljeni Revolveras
Član
 
Član od: 12.1.2006.
Lokacija: Wild West
Poruke: 167
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: SK na DVD-u

Citat:
EDI the Little kaže:
Citam SK dosta dugo.

Posedujem 10-tak brojeva od '88 do '95 neznam tacno koji su, i sve od polovine '96 do danas.

Mogu samo da iskritikujem SK sto sam ne napravi arhivu u pdf-u za sve brojeve koje ima u

elektronskoj formi, mislim da verni citaoci to zasluzuju.
Sto se tice DVD-a, koji bi se distribuirao sa svim tim brojevima SK-a, moze da bude i

zasticen, kao programi tipa plan plus i sl.,i da kosta recimo 2000 din, tako ga nebi kupovao

svako, pa nebi bilo rizika da ce se pojaviti na ulicama za male pare, a mi, verni citaoci bi

ipak dobili kvalitetnu i proverenu stvar.

SK bi trebao da ispita javno mnjenje, tj. da napravi anketu koliko je ljudi zainteresovano

za izdavanje DVD-a i koliko su ljudi spremni da daju para za isti.
Potom da napravi ekonomsku analizu da li mu se isplati da to radi i na kraju da nas sve lepo
To sto bi kostao 2000 din ne znaci da se ne bi pojavljivao na ulicama, jel recimo na ulici prodaju adobe photoshop, a on kosta oko i do 1000 evra, zar ne? A sto se tice zastite: ne postoji nijedna prava zastita od pirata Ali ne treba se osvrtati na pirateriju, jer kada bi taj DVD kostao 500 din svako bi mogao sebi da kupi original (ne verujem da bi neko to prodavao na ulici, a jos manje da bi neko to kupovao na ulici). A to dal ce SK-u da se to isplati uopste nije pitanje, sigurno ce im se isplatiti pa cak i ako cena bude bila 300, a kamoli 500 din. Dakle, samo je pitanje da li su lenji ili nisu. Nikako ne treba cena da bude 2000 din! 500 je sasvim dovoljno...

Poslednja ispravka: Usamljeni Revolveras (21.9.2006 u 21:40)
Usamljeni Revolveras je offline   Odgovor sa citatom ove poruke