Prikaz jedne poruke
Stara 1.8.2015, 21:13   #14
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.544
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2015

Citat:
kotarac kaže: Pregled poruke
Ne volim kad Majkrosoft nesto daje besplatno, jer znam da ce onda kad pozeli moci isto to i da uzme... Citajuci vase komentare o win10 neke stvari mi i dalje nisu jasne.
Da li postoji za nas sa win7 kojima se nudi besplatan prelaz mogucnost za cistu instalaciju desetke sa aktivacionim kljucem sedmice ili mora nadogradnja?
Ja obaram win i podizem na par meseci, i stvarno bi bio bedak ako bih svaki put morao da podizem sedmicu, da je aktiviram pa da nadogradjujem na desetku.
Drugo, ako izaberemo desetku, jel to znaci da se posle godinu dana, odricemo sedmice, tj da vise nece moci nazad?
Trece, nabasao sam na opis Lenovo A5000. Ja koristim LenovoA6000 i sve pohvale. Fenomenalan telefon u svojoj kategoriji. Mislim da se ljudi bez razloga boje te marke telefona. Iako stoji cinjenica da je prokleto tesko naci na primer masku za njega :-)
Prvo moras upgrade pa onda moze clean install. Druga stvar ne znam sta radis kada svakih par mjeseci radis reinstalaciju OS-a ali bih ti preporucio da promjenis navike. Odradio sam upgrade na Windows 8 cim je izasao pa na Win 8.1 i prvi put sam odradio reinstall sistma prije mjesec dana kako bih imao dobr podlogu za Win 10 upgrade.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke