Prikaz jedne poruke
Stara 4.8.2007, 2:03   #84
MSScat
Guest
 
Poruke: n/a
Thumbs down Re: Kritike i sugestije

Primedbe: Reklame naravno. Mnogo ih ima (i shlag na tortu: neke od njih nemaju veze sa onim cime se magazin bavi - reklame za Coca-colu, automobile, parfeme i pomade!!!)
Citiram: 'Zasto se zbog rejtinga mora pristati na ugovor sa djavolom?' - rekao je Kuzma u svom tekstu jednom kad je pljuvao po Big Brotheru (ne mogu se setim u kom broju). E sad, jednom liku koji se pozalio na reklame (I/O port rubrika) rekli ste: 'Kako bi odrzali kvalitet magazina, moramo imati pare, a one dolaze i od reklama', i to je vama dovoljan razlog da jedan odlican magazin nakazite sa reklamama. (A ovamo znate da kritikujete TV B92, zbog pseudonjesra BigBrother). E sad dolazimo do istog pitanja: Zasto se zbog kvaliteta magazina, mora pristati na ugovor sa djavolom? Ljudi, ako ste nesposobni da stvorite kvalitetan magazin, nemojte da posezete za niskim metodama tipa: od 100 stranica u magazinu, 30% su reklame ( a korisnik, tih 30% reklama niti cita, a niti je zeleo da kupi tih 30% reklama, a morao je da ih plati kad je kupovao magazin, jer toboze 30% reklama od celog magazina ulaze u cenu magazina, stampanje tih reklama nije dzabe, jel tako?). Folks, pa imajte malo dostojanstva. Niko ne zeli da plati SK 140 dindzi, i da unutra vidi neku bezveze reklamu na svakoj trecoj strani. To mu dodje kao kad kupujemo krompir u dzakovima, zar ne? Spolja svi lepi, i mi platimo dobar krompir, a kad kuci pogledamo sta smo kupili, 30% krompira trulez, za koji niko normalan ne bi dao ni paru, da ga je video izlozenog na tezgi. E pa, ako josh ne shvatate, reklame u unutrashnjosti SK magazina, mozemo uporediti sa trulim krompirom.
Na kraju da dodam: Ja sam veliki fan SK magazina, ali ako bolest zgrtanja love od prodaje magle nastavi da poprima sve vece i vece razmere kako se dosad pokazalo, magazinu se verovatno ne pise svetla buducnost, i mogu reci da sam (naravno) zabrinut zbog toga!

Poslednja ispravka: MSScat (4.8.2007 u 2:09) Razlog: Fine tuning
  Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku na korisnoj poruci:
Dusan Maksimovic (4.8.2007), Shoowman (29.8.2007), Telepatic (4.8.2007)