Prikaz jedne poruke
Stara 4.8.2007, 14:57   #90
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Kritike i sugestije

Citat:
MSScat kaže: Pregled poruke
Ljudi, ako ste nesposobni da stvorite kvalitetan magazin, nemojte da posezete za niskim metodama tipa: od 100 stranica u magazinu, 30% su reklame ( a korisnik, tih 30% reklama niti cita, a niti je zeleo da kupi tih 30% reklama, a morao je da ih plati kad je kupovao magazin, jer toboze 30% reklama od celog magazina ulaze u cenu magazina, stampanje tih reklama nije dzabe, jel tako?).
Časopis je po meni veoma kvalitetan a jeste da su sada ubacili i malo više reklama ali da li ljudi uzimaju časopis zbog reklama ili zbog tekstova u vezi hardvera, softvera i ostalih stvari? Ne znam šta se bunite toliko oko tih reklama. Nije da branim časopis, samo gledam sa neke neutralne tačke gledišta. Dok prelistavaš časopis možeš da potrošiš jednu sekundu da proceniš da li je neka strana reklama ili opis nečega. Ako je reklama nastavljaš dalje, nema problema. Reklame čak znaju i da budu korisne iako ih svi mrze. Pa ja sada da dođem da živim u Beograd i treba mi kompjuter ja ne bih znao gde da ga kupim. Napamet znam par radnji iz reklama iz SK-a a sada da ga otvorim i krenem da tražim našao bih još. Ako vas ne zanimaju reklame samo ih ignorišite i čitajte ono šta vas zanima.

Imam predlog: Da se napravi posebno SK gde će biti svi SK tekstovi predviđeni za određeni mesec bez reklama dok će odvojeno da prave nešto slično tome ali tu će biti samo reklame pošto mnogi neće da kupuju reklame. Ajde i da bojkotujemo televiziju, tamo ima reklama...
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku hacker_aca na korisnoj poruci:
Chivan (6.8.2007)