Prikaz jedne poruke
Stara 6.4.2008, 14:04   #13
Wolfy
Član
 
Član od: 26.11.2007.
Lokacija: balkan
Poruke: 112
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 11 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Vodič za overklokovanje grafičkih kartica

Pa dobro...ima takvih mnogo...ipak za neki ozbiljniji OC trebaju sredstva, koja se kod nas u većini gradova, nije svaki BG , teže nalaze..

No dobro, ok, ja sam većinom sve naučio eo skoro dvije godine gledajući razne forume, sajtove, baš one sa reputacijom...Pričao sa mnogo ljudi...Tako da sam teorijski mnoogo potkovan...Stalno sam trebao uzimati komp, ali su izbijale neke hitne situacije i to se odlagalo...Nadam se da ću krajem ljeta uzeti nešto, i dobiti još 60% znanja,jer bez prakse teorija je nula...
Ovaj sadašnji je baš star, a i tata ima neke njegove programe za posao pa do sada nisam smio ništa da "čačkam"..

Ja sam pomalo perfekcionista, i želim da se osiguram, uvjerim, raspitam 150%! Tako da momci, nejdje tamo krajem avgusta pripremite se za dobru torturu, biće neka mašina, pa i da ja malo vrtim orthos i mark...

Uglavnom, ono sto mislim da bi mi budžet dozvolio, a sada mi je u glavi:
Gigabyte GA-X38-DS4
e2160 M0, ne treba mi jači, ak dodjem do 2,5Ghz sa norm temp na stock cooler - super
800Mhz -2Gb(jedan stik da mogu posle dodat do 8GB), od OCZ ili sl, da je oko 40e
Ati HD3870 512mb Gddr4, bilo ko od jačih proizv, samo da je dual slot dobro hladjenje
Hdd 320GB, 16mb buffer..
dvd-rw
Kućište Coler Master CM690 + "ne znam"
volio bih GigaByte ODIN 550w gt, al stvarno tu trebam da kalkulišem, možda uzmem neki LC650, pa posle neko jače kad budem(vjerovatno) dodavao još jednu HD3870

Tako da je to to odprilike, naravno ko zna šta će biti preko ljeta, možda iskoče i neke modifikacije..
Wolfy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke