Prikaz jedne poruke
Stara 17.2.2009, 10:49   #158
vlajo
Starosedelac
 
Član od: 5.10.2008.
Lokacija: na terenu, po rubovima civilizacije
Poruke: 2.376
Zahvalnice: 214
Zahvaljeno 441 puta na 373 poruka
Određen forumom Re: Predlozi za buduće testove? Ako može...

Citat:
NIDZA bOj kaže: Pregled poruke
ja bih molio ako moze neki novi amd dual core recimo 7750 be,planiram da ga kupim,i posto ste testirali novi phenom zasto ne i dual core,i mogli biste da uporedjujete intel i amd,kao sto uporedjujete ati i nvidia,inace najbolji ste casopis,citam vas od 11 god,sad imam 14.i da li mi se isplati da menjam 4800+ za 7750 be?
Mislim da je u ovom slučaju malo podbacio SK. Testovi AMD 7750 BE (sad već jako popularni zbog svoje cene i overklokabilnosti, kao i mogućnosti prelaska na novu platformu) su bili pravi hit na svim važnijim sajtovima i forumima. Ovaj je zanimljiv pa Nidžo pogledaj dok ne izađe SK
http://www.guru3d.com/article/amd-at...50-be-review/1
Inače bih voleo da pitam da li postoji mogućnost testiranja efektivnosti tzv. kineza tj. jeftinih napajanja i njihovo poređenje sa najjeftinijim brend napajanjima. Znam da je test malo komplikovaniji, ali ja verujem u vaše sposobnosti. Na netu se već neko vreme lome koplja da li je baš urgentno uvek kupiti kvalitetno napajanje, koliko su kvalitetni Codegeni i slično.Valjalo bi napisati limite vezano za konf. koje već iziskuju brend napajanje, jer smo svedoci da se još uvek većina kompjutera prodaje sa KME i sličnim no name napajanjima. Objasniti i pojmove kao što su štedljiva napajnja i često pominjan energy efficient i slične. Pojavila su se i sekundarna napajnja (TT) Power express 450w, pa malo o tome...

Poslednja ispravka: vlajo (17.2.2009 u 11:33)
vlajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke