Prikaz jedne poruke
Stara 8.11.2009, 1:39   #130
Geomaster
V.I.P. Programiranje
 
Član od: 28.6.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.342
Zahvalnice: 2.836
Zahvaljeno 1.047 puta na 507 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Geomaster Slanje poruke preko Skypea korisniku Geomaster
Određen forumom Re: SK-Monkey - prilagođavanje izgleda SK foruma (ima i avatare, buahahah!)

Citat:
Bokile2000 kaže: Pregled poruke
I skin se ucitava po 10 sekundi,opet ponavljam da NE nerviras,nemoj da se osecas kao da popujem,uradio si sjajan posao ovde i ja to cenim...
Šta misliš, koliko vremena treba da se FF konektuje na geosoft.uuuq.com i odatle vuče sve slike, onda da se konektuje na byethost31.com, prihvati listu sa servera i odatle vuče CSS fajl? A koliko bi vremena trebalo kad bi za sve operacije bilo dovoljno da se konektuje na server.sk.rs, na kom je browser trenutno? Uz to, hosting koji koristim je besplatan, nemam para (čitaj: nemaju moji para) da platim poseban hosting za ovu skriptu. Kod besplatnog hostinga, na jednom serveru nalaze se i do 40 accounta (mada kompanije tačnu brojku vešto skrivaju). server.sk.rs, je koliko sam ja video, dedicated, što znači da ne postoji nijedan drugi hosting acc na njemu.

Koliko god se ja trudio, max mogu da oduzmem 500ms (0.5s) i to ako ga baš optimizujem svom snagom.

Pozz.

I da, u drugim skinovima dugmići nisu ni urađeni.
Geomaster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke